Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

28.05.2021 Zawody strzeleckie służb specjalnych RP o puchar Szefa CBA

28.05.2021
  • Fot. CBA
  • Fot. CBA
  • Fot. CBA
  • Fot. CBA
  • Fot. CBA

Wczoraj na strzelnicy CWKS Legia w Warszawie-Rembertowie zorganizowano zawody strzeleckie służb specjalnych RP o puchar Szefa CBA. Zawody odbyły się w związku ze zbliżającą się 15. rocznicą powołania Biura.

Turniej został przeprowadzony w formule wieloboju strzeleckiego złożonego z czterech konkurencji, w których wzięły udział trzyosobowe drużyny mieszane reprezentujące Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW), Agencję Wywiadu (AW), Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA), Służbę Kontrwywiadu Wojskowego (SKW), Służbę Wywiadu Wojskowego (SWW). W ramach zawodów przeprowadzono również konkurencję VIP przeznaczoną dla gości honorowych Szefa CBA.

Uczestnicy zmagali się w kilku konkurencjach, zarówno grupowych, jak i indywidualnych.

Przedsięwzięcie stanowiło doskonałe forum wymiany wiedzy, doświadczeń i umiejętności w zakresie organizacji oraz realizacji zajęć strzeleckich, w tym popularyzacji sportu strzeleckiego wśród funkcjonariuszy służb.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet I i II miejsce zajęły funkcjonariuszki CBA, natomiast III miejsce zajęła funkcjonariuszka SWW. W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn I i III miejsce zajęli reprezentanci CBA, natomiast II miejsce przedstawiciel SWW. W klasyfikacji zespołowej miejsce I i III podium zajęły drużyny CBA, natomiast miejsce II zdobyła drużyna SWW.

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Nagrody i gratulacje przyjęli od Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego Andrzeja Stróżnego. Pozostali uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami i medalami.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!

Wydział Komunikacji Społecznej CBA

do góry