Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

07.12.2012 Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Korupcji

07.12.2012

Centralne Biuro Antykorupcyjne zaprasza zainteresowanych dziennikarzy do wzięcia udziału w III Międzynarodowej Konferencji Antykorupcyjnej ,,Europa bez korupcji”.

Masz sytuację korupcyjną? Pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić się z tym problemem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego. W niedzielę (9 grudnia) obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Korupcji.

Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Korupcji został ustanowiony na mocy rezolucji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych nr 58/4 z dnia 31 października 2003 roku i upamiętnia ratyfikację przez Państwa – Strony Konwencji Narodów Zjednoczonych Przeciw Korupcji w dniach 9 - 11 grudnia 2003 roku w Meridzie w Meksyku.

Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Korupcji to doskonała okazja do poznania szeregu przedsięwzięć związanych z działalnością CBA.

Centralne Biuro Antykorupcyjne zaprasza zainteresowanych dziennikarzy do wzięcia udziału w III Międzynarodowej Konferencji Antykorupcyjnej ,,Europa bez korupcji”.Tegoroczna inicjatywa podjęta została we współpracy z partnerami krajowymi i zagranicznymi: Narodowym Bankiem Polskim, Służbą Celną oraz Europejskim Bankiem Inwestycyjnym.

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 10 grudnia  br. o godzinie  10:00  w Zamku Królewskim w Warszawie.

Zgłoszenia akredytacyjne: imię i nazwisko, nazwa redakcji, numer legitymacji prasowej, marka i numer wozu transmisyjnego wraz z nazwiskiem kierowcy należy przesyłać na adres: media@cba.gov.pl do 6 grudnia do godziny 16.00.

Dziennikarzy prosimy o przybycie do Zamku Królewskiego do godz. 9.45. Dziennikarzy obsługujących wozy transmisyjne prosimy o przybycie do godz. 9.00.

Jacek Dobrzyński, Rzecznik CBA

do góry